drim1
novamakedonija
khantry design
FIDE - Светска Шаховска Федерација, банер
ecu-baner
Април 2018
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
todor-mitrov-logo
Поединечно Европско првенство во шах Будва 2009 - специјална понуда PDF Печати
Четврток, 29 Јануари 2009 14:17

 

Специјална понуда за сместување

 

1. ХОТЕЛ „АНИТА“, БЕЧИЌИ, 3*

Нов хотел во Бечиќи, точно наспроти салата за игра.


ЦЕНА: 27 ЕВРА ПОЛН ПАНСИОН ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА, ПО ДЕН, ПО ИГРАЧ

(ДОРУЧЕК ШВЕДСКА МАСА, РУЧЕК И ВЕЧЕРА: ИЗБОР ОД ТРИ ЈАДЕЊА)

СИТЕ СОБИ ИМААТ ИСКЛУЧИВО ГОЛЕМИ ФРАНЦУСКИ ЛЕГЛА

СИТЕ СОБИ ИМААТ КЛИМА И ТВ

 

 

2. ХОТЕЛ „МАГНОЛИЈА“, БЕЧИЌИ

Нов хотел во Бечиќи, оддалечен 400 метри од салата за игра.


СОБИ: ЕДНОКРЕВЕТНИ, ДВОКРЕВЕТНИ ИЛИ АПАРТМАНИ ВО ДВЕ НИВОА (ЗА ТРИ ИГРАЧИ)

СИТЕ СОБИ ИМААТ КЛИМА И ТВ


ЦЕНА, СПИЕЊЕ, ПО ЧОВЕК НА ДЕН:

18 ЕВРА ВО ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

14 ЕВРА ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА

12 ЕВРА ВО АПАРТМАН ЗА ТРОЈЦА

МОЖНОСТ ЗА ДОПЛАТА: ШВЕДСКА МАСА КОЈА СЕ СЛУЖИ ДО 11h, 4 ЕВРА ПО ЧОВЕК НА ДЕН3. ХОТЕЛ „АНИТА 2“, БУДВА, 3*

Нов објект покрај хотел „Адмирал“,  спроти словенска плажа, оддалечен 1.5 километри од салата за игра, 200 метри од станицата за автобус кој бесплатно ги носи играчите до салата за игра.

 

ЦЕНА, СПИЕЊЕ, ПО ЧОВЕК НА ДЕН:

16 ЕВРА ВО ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

12 ЕВРА ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА

10 ЕВРА ВО ТРОКРЕВЕТНА СОБА

 

4. LUX АПАРТМАНИ - СТАНОВИ ВО ЦЕНТАРОТ НА БУДВА

200 метри од почетната станица за автобус кој бесплатно ги носи играчите до салата за игра, строг центар на градот, нови, луксузно опремени станови, 1.5 собни станови - дневна, кујна, спална соба.

 

ЦЕНА НА ЗАКУП: 35 ЕВРА ДНЕВНО

 

 

 

ПОНУДАТА ВАЖИ ДО ПОПОЛНУВАЊЕ НА КАПАЦИТЕТИТЕ

КОНТАКТ: ЈАСНА ШАКОТИЌ, (ТЕЛЕФОН + 381 64 16 48 180)  Е-MAIL Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите