drim1
novamakedonija
khantry design
FIDE - Светска Шаховска Федерација, банер
ecu-baner
Јануари 2018
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
todor-mitrov-logo
Купот е откажан! PDF Печати
Понеделник, 11 Мај 2009 12:16
Купот на ШФМ кој требаше да се одржи од 13 до 17 мај во Струга е откажан . поради премалиот интерес на клубовите. За учество на купот се пријавија само три екипи.