drim1
novamakedonija
khantry design
FIDE - Светска Шаховска Федерација, банер
ecu-baner
Јануари 2018
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
todor-mitrov-logo
Известување за резервации за Екипното првенство PDF Печати
Понеделник, 25 Јули 2011 08:34
sfmШаховските клубови кои ќе учествуваат на Екипното првенство од 08 до 14 август треба да ги резервираат собите најдоцна до 31 јули.
.Информации:
Регистрација: Иван Кочовски, тел 078/ 227 382
Сместување: Ангелина Сотироска, тел 046/ 785 800 или 072/ 305 431
e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , сајт: www.drim.com.mk