drim1
novamakedonija
khantry design
FIDE - Светска Шаховска Федерација, банер
ecu-baner
Април 2018
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
todor-mitrov-logo
Изборно Собрание на ШФМ на 28 јануари PDF Печати
Четврток, 19 Јануари 2012 16:27
sfmСедницата на Собранието на Шаховската федерација на Македонија ќе се одржи на ден 28.01.2012 (сабота) со почеток во 12,00 часот, во салата за состаноци во салата на „КК Работнички“, во Градскиот парк во Скопје. .


Собраниските материјали можете да ги преземете овде.